O firmě

Firma Urban a spol. obchod s drahými kovy s.r.o. byla založena v roce 1999 jako společný německo český podnik. Zakladateli a společníky se stala společnost Carl Schaefer GmbH u. Co. zpracovatel odpadů s obsahem drahých kovů a výrobce polotovarů z drahých kovů a společnost Ladislav Urban s.r.o. významný výrobce zlatých a stříbrných šperků.

Hlavním smyslem založení a činnosti firmy bylo nabídnout zlatnickým firmám v České republice a Slovenské republice společně své výrobní programy. Za tímto účelem byla v ČR vybudována chemická laboratoř a dobře vybavené oddělení taveb. Společnost Carl Schaefer GmbH. U. Co. také poskytla všechny nezbytné a dlouholeté zkušenosti a všichni pracovníci firma Urban a spol. obchod s drahými kovy byli vyškoleni ve Pforzheimu. Společnost Ladislav Urban s.r.o. dala k dispozici všechny své obchodní partnery pro obchodování s drahými kovy a důvěrnou znalost místního trhu.

V současné době poskytujeme všem firmám zabývajícím se výrobou nebo obchodem se zlatými a stříbrnými šperky následující nábídku:

  • prodej polotovarů, řetězoviny a součástek z drahých kovů a to ve všech barvách, formách a povolených ryzostech.
  • přepracování drahých kovů ze všech kovových odpadů jako jsou slitky, piliny, prach, mince, zlomky aj.
  • vytěžení drahých kovů z nejrůznějších druhů odpadů z výroby jako jsou kartáče, smirky filtry, leštící směsy, pasty, týgle, kaly apod.
  • s využitím výrobních kapacit firmy Ladislav Urban nabízíme výrobu odlitků nebo hotových litých šperků dle našich vzorů (cca 1000 vzorů) nebo dle vzorů a modelů zákazníků.
  • chemické analýzy obsahu drahých kovů ve slitinách

Kitco

Au 999/1000 : 511,63 Kč
Au 585/1000 : 299,37 Kč
výkup Au 999/1000 : 450,00 Kč

Aktuality